Hala sportowa

Jej wymiary:

Długość – 47 m
Szerokość – 24 m
Wysokość – 12,5 m

Hala przystosowana jest, poprzez ruchome przesłony z siatki, do podzielenia jej na trzy pełnowymiarowe boiska, na których można równolegle rozgrywać mecze w piłki siatkowej lub koszykówki.

Hala przystosowana jest również do rozgrywania zawodów w piłkę ręczną.

Posiada nagłośnienie i profesjonalną tablicę informacyjną, umożliwiającą obserwowanie na bieżąco wyniku odbywanego spotkania.

Zaplecze naszej hali dostosowane jest do norm europejskich, znajdują się tam pokoje dla trenerów, sale do odpraw przed i pomeczowych.

Hala posiada również widownie. Jedna, niewielka, na poziomie parkietu, na około 50 miejsc i druga, na poziomie galerii na dodatkowo 150 miejsc.
WYNAJEM CAŁEJ HALI SPORTOWEJ (60 minut) to koszt od 240-270 zł , w zależności od rodzaju imprezy.

Istnieje też , możliwość wynajęcia jednego sektora w cenie 80 zł/60 minut

W każdych zajęciach możemy zaproponować Państwu opiekę wykwalifikowanej kadry instruktorów Uniwersyteckich , którzy moga służyć Państwu swoja pomocą w charakterze prowadzących zajęcia lub jako sędziowie w przeprowadzonych przez Państwa zawodach.

Koszty skorzystania z opieki instruktorskiej do 40 zł / 60 minut zajęć

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!!!

Aktualnie od 3 października udostępniamy  odpłatnie  naszą halę sportową w nastepujące dni :

CZWARTEK - możliwość wynajęcia I sektora w godz. 16,00-17,30 PIATEK  – mozliwość wynajęcia całej hali sportowej lub pojedyńczych sektorów w godz.16,00 -17,30 SOBOTA i NIEDZIELA -możliwość wynajęcia całej hali sportowej lub pojedyńczych sektorów – TERMINY DO USTALENIA

Jesteśmy do Państwa dyspozycji po numerami telefonów
0 42 6655184
042 6655175 
fax 042 6655174
email cwfis@uni.lodz.pl

 

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

UWAGA !!! Wszyscy którzy chcą oglądać imprezy sportowe bezpośrednio na hali sportowej zgodnie z Regulaminem Obiektu zobowiązani są zmienić obuwie w szatni ogólnej lub założyć we własnym zakresie ochraniacze. 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Reply